Aktualności archiwalne - sierpień

NEWS 15 sierpnia 2017r.

Stowarzyszenie Sierpniowe świętowanie w Kęszycy Leśnej.
W świąteczny, letni wtorek 15 sierpnia br. w Kęszycy Leśnej miały miejsce dwa wydarzenia, II Bieg żołnierza z niespodziewaną frekwencją i biesiada "Kęszyczanek" przy grillu i śpiewie koło "Orlika". ... czytaj więcej »

Autor: Jerzy Kardela & Krzysztof Adamczak - Admin

Data Newsa:15.08.2017r. |   do góry |

NEWS 6 sierpnia 2017r.

Stowarzyszenie Do członków i sympatyków naszego stowarzyszenia.
Informujemy, że w dniu 15.08.2017r. w Kęszycy Leśnej odbędzie się II Bieg Żołnierza – obok załączamy pierwszą stronę regulaminu zawierającą niezbędne informacje o biegu. Zachęcamy do udziału w biegu wszystkich, dla których bieganie jest przyjemnością, wszystkich pozostałych zapraszamy do kibicowania na trasie. Również w tym roku nasze stowarzyszenie wspiera organizatorów biegu oferując na mecie słodkie ciasta i trzy puchary, które wraz z sołectwem będziemy wręczać uczestnikom. Do zobaczenia 15.08.2017r. o godz. 11.30 przy pomniku żołnierza w Kęszycy Leśnej. Pełny regulamin na stronie internetowej organizatora KB „Piast”.

Autor: Jerzy Kardela

Data Newsa:06.08.2017r. |   do góry |