Aktualności archiwalne - sierpień

NEWS 11 sierpnia 2012r.

Stowarzyszenie Wakacyjne podchody w Kęszycy Leśnej.
Dla uatrakcyjnienia dzieciom wakacyjnego czasu, aktywni członkowie naszego Stowarzyszenia zorganizowali w dniu 11 sierpnia br. zabawę pod nazwą „Leśne Podchody Pełne Przygody”. Przygotowano gry zręcznościowe oraz zadania zawierające tematy z języka polskiego, przyrody, geografii, sportu i ekologii. Zadania uzupełniono poprzez listy niespodzianki, które należało odnaleźć na trasie i wykonać zawarte w nich polecenia. Na wytyczonych dwóch trasach, przebiegających przez tereny leśne, rywalizowało ze sobą 5 grup dzieci i młodzieży w różnym wieku. .... więcej »

Autor: Krzysztof Adamczak - Admin

Data Newsa:11.08.2012r. |   do góry |

NEWS 18 sierpnia 2012r.

Stowarzyszenie Festyn Letni 2012 już za nami.
W dniu 18 sierpnia br. w piękną, słoneczną sobotę w Kęszycy Leśnej odbył się kolejny coroczny Festyn Letni, w którym, jak co roku licznie uczestniczą mieszkańcy i przyjezdni goście. Odbyły się gry, zabawy i zawody dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Po raz kolejny nasze „Stowarzyszenie Kęszyca Leśna Sobie i Sąsiadom” podjęło się wspólnej organizacji tej cyklicznej imprezy. .... więcej »

Autor: Krzysztof Adamczak - Admin

Data Newsa:18.08.2012r. |   do góry |