Aktualności archiwalne - listopad

NEWS 21 listopada 2012r.

Stowarzyszenie Informacja Zarządu.
Zarząd informuje, że od dłuższego czasu, podejmując działania w sprawie uciążliwości dla mieszkańców i zagrożeń w ruchu drogowym na drodze powiatowej nr 1342F tj. Nietoperek – Kęszyca Leśna, natrafia na szereg barier ze strony organów i instytucji odpowiedzialnych za istniejący stan, do których się zwraca. Na złożone pismo do: Starosty Międzyrzeckiego, Rady Powiatu, Burmistrza Międzyrzecza, Rady Miejskiej w Międzyrzeczu, Komendanta Powiatowego Policji w Międzyrzeczu, Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Gorzowie Wlkp., odpowiedział tylko ten ostatni, czyli WITD w Gorzowie Wlkp. Inni adresaci nie zajęli stanowiska w w/w sprawie. W związku z powyższym, zarząd na swoim spotkaniu w dniu 12.11.2012r. postanowił wnieść zażalenie na bezczynność tych organów i instytucji.

Autor: Krzysztof Adamczak - Admin

Data Newsa:21.11.2012r. |   do góry |