Aktualności archiwalne - grudzień

NEWS 17 grudnia 2016r.

Stowarzyszenie Coroczne, grudniowe, przedświąteczne spotkanie członków i sympatyków.
W sobotni wieczór 17 grudnia, jak co roku przed świętami spotkaliśmy się w gronie naszych członków i wolontariuszy aby przy kawie, cieście i szampanie pożegnać mijający rok. ... czytaj więcej »

Autor: Krzysztof Adamczak - Admin

Data Newsa:17.12.2016r. |   do góry |

NEWS 10 grudnia 2016r.

Stowarzyszenie Sztab WOŚP 2017 - Kęszyca Leśna #3978.
Z przyjemnością informuję, że 15 stycznia 2017 r. po raz piąty „zagramy” na rzecz WOŚP.
Po raz trzeci zorganizowaliśmy własny Sztab WOŚP 2017 przy naszym Stowarzyszeniu „Kęszyca Leśna Sobie i Sąsiadom” pod dowództwem szefa sztabu - Michała Chicuna. Sztab został zarejestrowany i otrzymał nr 3978 a zgłoszeni wolontariusze w osobach: Agnieszka Czekałowska, Beata Smolińska i Mateusz Ataman zostali zarejestrowani. Przyszłoroczny temat akcji to: "Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów". Zapraszamy i zachęcamy do pomocy w organizacji i wzięcia udziału w finale WOŚP 2017 w Kęszycy Leśnej.

Autor: Krzysztof Adamczak - Admin

Data Newsa:10.12.2016r. |   do góry |