Aktualności archiwalne - grudzień

NEWS 5 grudnia 2015r.

Stowarzyszenie Członkowie stowarzyszenia oraz mieszkańcy Kęszycy Leśnej.
Miło mi poinformować, że 10 stycznia 2016 r. po raz czwarty „zagramy” na rzecz WOŚP. Po raz drugi zorganizowaliśmy własny Sztab WOŚP 2016 przy naszym Stowarzyszeniu „Kęszyca Leśna Sobie i Sąsiadom”. Sztab został zarejestrowany i otrzymał nr 3978 a zgłoszeni wolontariusze w osobach: Agnieszka Czekałowska, Karolina Dowhan i Mateusz Ataman zostali zarejestrowani. Przyszłoroczny temat akcji to: "Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów".
Wszystkie chętne osoby, które chciałyby pomóc w organizacji imprezy mogą zgłaszać się do Beaty Błaszczak – sklep odido
                            Szef sztabu WOŚP 2016 - Kęszyca Leśna
                                         Michał Chicun

Autor: Krzysztof Adamczak - Admin

Data Newsa:05.12.2015r. |   do góry |

NEWS 12 grudnia 2015r.

Stowarzyszenie Przedświąteczne spotkanie członków.
W grudniowy sobotni wieczór w przedświątecznej atmosferze spotkaliśmy się w sympatycznym gronie naszych członków i sympatyków przy kawie, cieście i szampanie, aby powspominać mijający rok. Omówiliśmy nasze sukcesy i porażki oraz cele na najbliższe półrocze przyszłego roku. Frekwencja mile zaskoczyła. ... więcej »

Autor: Jerzy Kardela & Krzysztof Adamczak - Admin

Data Newsa:12.12.2015r. |   do góry |