Aktualności archiwalne - grudzień

NEWS 6 grudnia 2014r.

Stowarzyszenie Członkowie stowarzyszenia oraz mieszkańcy Kęszycy Leśnej.
Miło mi poinformować, że w styczniu 2015 r. po raz trzeci „zagramy” na rzecz WOŚP ale po raz pierwszy zorganizowaliśmy własny Sztab WOŚP 2015 przy naszym Stowarzyszeniu „Kęszyca Leśna Sobie i Sąsiadom”. Sztab został zarejestrowany i otrzymał nr 003441 a zgłoszeni wolontariusze w osobach: Beata Błaszczak, Małgorzata Adamczak i Mateusz Ataman zostali nam przyznani i zarejestrowani. Przyszłoroczny temat akcji to: "Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów".
Wszystkie chętne osoby, które chciałyby pomóc w organizacji imprezy mogą zgłaszać się do Beaty Błaszczak – sklep odido
                            Szef sztabu WOŚP 2015 - Kęszyca Leśna
                                         Krzysztof Adamczak

Autor: Krzysztof Adamczak - Admin

Data Newsa:06.12.2014r. |   do góry |

NEWS 6 grudnia 2014r.

Stowarzyszenie              K O M U N I K A T
Szanowni Internauci, członkowie naszego stowarzyszenia, osoby, dla których nasza strona internetowa jest źródłem wiadomości o tym, co dzieje się w Kęszycy Leśnej. W miesiącu sierpniu br., na podstawie zgłoszonych przez mieszkańców istotnych problemów, utrudniających ich codzienne życie, powstał Plan Odnowy Kęszycy Leśnej. Plan, którego realizacja w znacznej mierze wyeliminuje te problemy lub zmniejszy skalę ich uciążliwości, został ujęty w formie wielostronicowego opracowania przygotowanego przez naszego prezesa Jerzego Kardelę, Annę Kachel, Krzysztofa Adamczaka i zatwierdzony przez Zebranie Wiejskie. Zasadnicze, rzeczowe zadania ujęte w Planie zawiera załączona obok tabela. Przedmiotowy Plan Odnowy Kęszycy Leśnej został przekazany Burmistrzowi Międzyrzecza i Radzie Miejskiej. Dzięki Panu Maciejowi Rębaczowi, Przewodniczącemu Rady Miejskiej, Plan znalazł się w programie październikowej sesji Rady Miejskiej, został przyjęty przez Radę w postaci uchwały i przekazany do wykonania Burmistrzowi.
Apelujemy w tym miejscu do mieszkańców Kęszycy Leśnej, aby nie zabrakło naszego czynnego udziału, jeżeli stworzy to szansę na przyspieszenie oddania obiektów do użytkowania.
                                                        Admin Stowarzyszenia

Autor: Krzysztof Adamczak - Admin

Data Newsa:06.12.2014r. |   do góry |

NEWS 8 grudnia 2014r.

Stowarzyszenie Coroczne spotkanie grudniowe.
Jak co roku w grudniu, w przedświątecznej atmosferze spotkaliśmy się w sympatycznym gronie przy kawie, cieście i lampce szampana, aby powspominać mijający rok. Omówiliśmy nasze dokonania i najbliższe cele. ... więcej »

Autor: Jerzy Kardela & Krzysztof Adamczak - Admin

Data Newsa:08.12.2014r. |   do góry |