NEWS - 15.12.2012

Coroczne spotkanie integracyjne.

Stowarzyszenie   W sobotę, 15 grudnia 2012 r., spotkaliśmy się przy kawie i smacznych ciastach upieczonych przez nasze aktywne członkinie. Jak co roku w sympatycznej atmosferze rozmawialiśmy o tym, co nam się udało samodzielnie zorganizować w roku 2012 i czego byliśmy współorganizatorami. Podziękowaliśmy naszym sympatykom i sponsorom za udział i pomoc w tych przedsięwzięciach. Przyjęliśmy także nowych członków. Gościem naszego spotkania był przewodniczący Rady Miejskiej P. Maciej Rębacz – mieszkaniec Kęszycy Leśnej, który wysłuchał i zapoznał się z naszymi działaniami i problemami, jakie napotykamy w swej codziennej działalności. Ważnym tematem dyskusji była sprawa stanu i bezpieczeństwa drogi Kęszyca Leśna – Nietoperek. Spotkanie zakończyło się wspólnym toastem symboliczną lampką szampana i złożeniem życzeń Świątecznych i Noworocznych. Zebranie sprawozdawcze za rok 2012 odbędzie się 16 marca 2013 r.

Kęszyca Leśna Kęszyca Leśna Kęszyca Leśna Kęszyca Leśna

Autor: Krzysztof Adamczak - Admin  |  Data Newsa:15.12.2012r. | do góry |