NEWS - 28.05.2011

Remontujemy ławki na plaży.

Stowarzyszenie   W dniu 28 maja 2011r. grupa 18 mieszkańców Kęszycy Leśnej zajęła się naszą plażą i ławkami na niej. Inicjatorzy - członkowie naszego Stowarzyszenia - zapewnili pracującym materiały, sprzęt i narzędzia. Wymianie poddano wszystkie uszkodzone elementy drewniane ławek, zabezpieczono antykorozyjnie nośne elementy metalowe. Znaczna część ławek otrzymała nowe, drewniane kantówki, pokryte drewnochronem. Koszty remontu sfinansowano ze środków Stowarzyszenia, przy wsparciu jakiego udzielił nam w tym zakresie P. Arkadiusz Marmurowicz. Obecne na plaży panie Teresa Łęczycka i Sylwia Dziamska uporządkowały w tym czasie plażę, nadając jej bardzo estetyczny wygląd. Podkreślić należy, że w związku z remontem pozyskaliśmy pierwszych, w krótkiej historii Stowarzyszenia sponsorów - są to Państwo Teresa i Franciszek Łęczyccy. Wyrażamy nadzieję, że wykonane na plaży prace poszerzą możliwości korzystania z niej nie tylko przez Kęszyczan, ale i innych i to przez wiele sezonów.

Kęszyca Leśna Kęszyca Leśna Kęszyca Leśna Kęszyca Leśna

Autor: Jerzy Kardela  |  Data Newsa:28.05.2011r. | do góry |