NEWS - 26.11.2011

Pomosty bezpieczne.

Stowarzyszenie   W sobotę 26 listopada 2011 r. demontaż pomostów z jeziora został dokonany. Dopisała aura i frekwencja. Rano na plaży spotkali się dorośli, młodzież, strażacy z naszej OSP, członkowie stowarzyszenia. Demontaż odbywał się na tzw. małej plaży, na którą został spławiony w dwóch częściach również pomost z dużej plaży. Zgodnie i sprawnie pracowali wszyscy, rozłączone segmenty pomostów zostały przewiezione i ułożone na głównym placu wioski (tzw. defiladowym). Mamy nadzieję, że nasze wspólne dobro, jakim są również pomosty nie zostaną zniszczone przez wandali w okresie zimowym i na wiosnę znowu będą ozdobą i atrakcją naszych plaż nad jeziorem. Uznanie dla wszystkich, którzy zaangażowali się w tę akcję. Kęszyczanie udowodnili, że ważne sprawy ich jednoczą, co widać na załączonych zdjęciach.

Tekst: Jerzy Kardela  |  Data Newsa:26.11.2011r. | do góry |

Foto: Krzysztof Adamczak - Admin  | do góry |