NEWS - 9.04.2011

Coroczne sprzątanie naszej Kęszycy Leśnej.

Stowarzyszenie   W dniu 9 kwietnia 2011 roku, tradycyjnie odbyło się w Kęszycy Leśnej coroczne sprzątanie naszej okolicy. Z inicjatywy Stowarzyszenia Kęszyca Leśna Sobie i Sąsiadom członkowie Stowarzyszenia wraz z grupą aktywnych sympatyków (łącznie 32 osoby) sprzątali nasze osiedle z otoczeniem i plażą. Wśród „czyścioszków” były nie tylko osoby dorosłe, ale co bardzo ważne również dzieci i młodzież - czyli taka pokoleniowa lekcja estetyki miejsca, w którym mieszkamy. Było to już kolejne, wiosenne sprzątanie miejscowości. Tym razem poprawę urody Kęszycy Leśnej uzyskaliśmy po zebraniu 60 pełnych, plastikowych worków zawierających posegregowane odpady. Dzięki pomocy strażaków OSP z Prezesem Andrzejem Antosiakiem, worki zostały przewiezione w ustronne miejsce skąd zabrały je służby spółki Veolia S.A. Po zakończeniu zbiórki uczestnicy zostali poczęstowani smakołykami wykonanymi przez P. Elżbietę i Arkadiusza Marmurowiczów. Wiosenne sprzątanie naszego małego świata wpisujemy w stały harmonogram roczny działań naszego Stowarzyszenia.

Autor: Jerzy Kardela  |  Data Newsa:09.04.2011r. | do góry |