Aktualności archiwalne - marzec

NEWS 25 marzec 2010r.

Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.
   W dniu 25 marca br. odbyło się, zgodnie z wcześniej przyjętym planem Nadzwyczajne, Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia. Zebranie miało charakter otwarty, tak więc w zebraniu mieli możliwość uczestniczyć mieszkańcy Kęszycy Leśnej, Nietoperka i Kęszycy nie będący członkami Stowarzyszenia. .... więcej »

Data Newsa:25.03.2010r. |   do góry |

NEWS 24 marzec 2010r.

Spotkanie mieszkańców Kęszycy Leśnej
z przedstawicielem  Regionalnego  Ośrodka  EFS.
   W dniu 24 marca br. odbyło się spotkanie Zarządu Stowarzyszenia  z mieszkańcami, którzy zgłosili chęć udziału w kursie zawodowym, w ramach którego będzie można nieodpłatnie uzyskać nowe kwalifikacje zawodowe. .... więcej »

Data Newsa:24.03.2010r. |   do góry |

NEWS 10 marzec 2010r.

Spotkanie z przedstawicielem
 Regionalnego  Ośrodka  EFS.

Spotkanie miało charakter informacyjny i poświęcone było sposobom i zasadom pozyskiwania funduszy unijnych niezbędnych do realizacji lokalnych inicjatyw.  Pan Wiesław Antosz poinformował zebranych o zasadach finansowania tego typu społecznych działań. .... więcej »

Data Newsa:10.03.2010r. |   do góry |

NEWS 03 marzec 2010r,
Robocze spotkanie Zarządu Stowarzyszenia
 w  Urzędzie Miasta  i  Gminy Międzyrzecz.

W godzinach dopołudniowych 3 marca br. Komisarz Rządowy Pan Marian Sierpatowski spotkał się z Zarządem Stowarzyszenia. Podczas spotkania w Ratuszu naświetlone zostały problemy, które od wielu lat nurtują mieszkańców Kęszycy Leśnej.  .... więcej »

Autor:  Kazimierz Czułup

Data Newsa: 03.03.2010r. |   do góry  |

NEWS 01 marzec 2010r.

Robocze zebranie Zarządu Stowarzyszenia.

Podczas spotkania omówione zostały bieżące sprawy związane z realizacją przyjętych zadań. Podjętą została ostateczna decyzja odnośnie konta bankowego Stowarzyszenia.
Nakreślone zostały ogólne założenia i zadania, które zostaną przedstawione podczas zbliżającego się Walnego Zebrania Członków w dniu 25 marca br.
W trakcie zebrania obecny był dziennikarz Gazety Lubuskiej Pan Dariusz Brożek, który interesował się programem Stowarzyszenia i ogólnymi celami. Zobacz artykuł w Gazecie Lubuskiej ....

Data Newsa: 01.03.2010r. |   do góry  |