Aktualności archiwalne - luty

NEWS 1 lutego 2013r.

Stowarzyszenie Informacja Zarządu.
Szanowni Państwo, koleżanki i koledzy. Ponieważ działalność Stowarzyszenia, finansowaną dotychczas wyłącznie ze składek członkowskich, ograniczały najczęściej bariery finansowe w związku z tym z realizacji wielu przedsięwzięć musieliśmy rezygnować lub ograniczać ich rozmiar. Postanowiliśmy, więc wstąpić do Organizacji Pożytku Publicznego, jakim jest Związek Lubuskich Organizacji Pozarządowych. Dzięki temu od bieżącego roku powstała możliwość zasilenia naszego budżetu poprzez przekazanie odpisu 1% podatku z rozliczenia rocznego PIT na cel szczegółowy: Stowarzyszenie „ Kęszyca Leśna Sobie i Sąsiadom„.
OPP: ZWIĄZEK LUBUSKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH
KRS: 0000169865

Zachęcamy naszych członków i sympatyków działań Stowarzyszenia do zasilenia tą drogą naszych funduszy, z korzyścią dla mieszkańców i osób, które Kęszycę Leśną lubią odwiedzać.

Autor: Krzysztof Adamczak - Admin

Data Newsa:01.02.2013r. |   do góry |