NEWS - 09.12.2017

Grudniowe podsumowanie.

Stowarzyszenie  Kęszyca Leśna   Tradycyjnie, jak co roku, na grudniowym spotkaniu członków, sympatyków i wolontariuszy naszego Stowarzyszenia, wspominaliśmy dokonania mijającego roku 2017: rekordowe wpływy z aukcji na rzecz WOŚP, organizowany wspólnie z sołectwem Dzień Dziecka, nasze wsparcie dla organizatorów II Biegu Żołnierza, świetna atmosfera integracyjnej zabawy z okazji Dnia Grzyba i inne. Sporo czasu na spotkaniu zajęły również problemy, których rozwiązania nadal oczekują mieszkańcy Kęszycy Leśnej, między innymi zły stan drogi dojazdowej wraz z przejazdem kolejowym, uciążliwości zapachowe w otaczającym nas powietrzu. Na spotkaniu omówiliśmy założenia planu WOŚP w dniu 14 stycznia 2018r. W spotkaniu wziął udział sołtys Andrzej Paszkowski, obecni byli również nowi mieszkańcy Kęszycy Leśnej, zainteresowani działalnością Stowarzyszenia. Kawa, ciasto (wypiek Małgosi Adamczak) i lampka szampana na toast noworoczny znakomicie uzupełniły życzliwą atmosferę spotkania. Obecnym na spotkaniu dziękujemy a nieobecnych zachęcamy do udziału za rok.

Tekst: Jerzy Kardela  |  Data Newsa:09.12.2017r. | do góry

Kęszyca Leśna Kęszyca Leśna Kęszyca Leśna Kęszyca Leśna