NEWS - 16.02.2010

Zebranie robocze Zarządu Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie   Spotkanie miało charakter informacyjny i sprawozdawczy.

Podczas zebrania Zarządu Prezes Stowarzyszenia przedstawił sprawozdanie z dotychczasowej działalności i realizacji przyjętych zadań.
Przedstawione zostało pismo z Krajowego Rejestru Sądowego w Zielonej Górze, dotyczące wpisu do KRS Stowarzyszenia. Od 13 stycznia 2010 roku Stowarzyszenie znajduje się w ewidencji KRS w Zielonej Górze. Wraz z ta data stała się możliwa statutowa działalność Stowarzyszenia. ....
W dalszej części zabrania omówione zostało Pismo  Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Gorzowie Wlkp. Pismo z RDOŚ jest odpowiedzią na wniosek mieszkańców Kęszycy Leśnej w sprawie uciążliwych zapachów związanych z procesem produkcji w pobliskim zakładzie chemicznym.
  Dokonano ostatecznych ustaleń związanych z planowanym spotkaniem z Burmistrzem Międzyrzecza w dniu 03.03.2010 r.

Stowarzyszenie Stowarzyszenie Stowarzyszenie

Autor: Kazimierz Czułuo  |  Data Newsa:16.02.2010r. |      do góry    |